Sık Sorulan Sorular

Fabien Bistronomy, Atakule’nin kule bölümünde yer almaktadır. Ziyaret etmek için MUTLAKA rezervasyon yapıp, ücretsiz QR biletinizi temin etmeniz gerekmektedir. Daha sonra Atakule’nin Çankaya katındaki gişelerden telefonunuza gelen QR bileti okutarak asonsörlerle Fabien Bistronomy’ye gelebilirsiniz.

Rezervasyonlarımızı şimdilik sadece telefonla alabiliyoruz. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra ziyaret gününüzde SMS ile gönderilecek QR bilet ile ücretsiz olarak kule asansörlerini kullanarak Fabien Bistronomy’ye gelebilirsiniz. Rezervasyon yaparken bir problem ile karşılaşmanız durumunda ya da özel bir istek veya notunuz var ise whatsapp destek hattımız üzerinden yardımcı olabiliriz.

Fabien’de

  • Rahat oturumlu koltuklarda,
  • Cam önü bistro masalarda (manzaraya karşı yan yana oturum) 
  • Bistro masalarda (karşılıklı oturum) 

şeklinde 3 farklı oturum imkanı vardır.  Rezervasyonlarda mümkün olduğunca bu talepler göz önünde tutulmaya çalışılmaktadır. Daha önceden yapılan rezervasyonlar olması durumunda talep edilen oturma düzeni mümkün olmayabilmektedir. Bu sebeple rezervasyon yaparken not bölümüne detaylı talebinizi ve alternatif kabul edip etmediğinizi belirtmenizi rica ederiz. 

İnternet sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyonlarımızda tarafınıza SMS olarak gelen QR kodlar sadece rezervasyon yaptırdığınız saat ve gün geçerlidir. Rezervasyon yaptırdığınız gün gelmediğiniz taktirde QR bilet aktive olmadığından kayıt yaptırdığınız cep telefon numarası black-list’e düşer. Bu telefon numarası ile artık rezervasyon yaptıramasınız. Bu durumun yaşanmaması için SMS bileti tarafınıza iletildiğinde biletinizi kullanmayacaksanız, iptal etmeniz gerekmektedir.

İşletmemizde ve kulenin herhangi bir yerinde tütün mamulleri kullanımı yasaktır.

Kule biletleri ve rezervasyon biletleri tek kullanımlık olup çıkış yaptığınız durumda tekrardan QR bilet temin etmeniz gerekmektedir. Yollanan tüm QR biletler tek kullanımlıktır.

Rezervasyonlu çıkışlar sadece Fabien – Bistronomy için geçerlidir geçiş sağlayamıyorsunuz.

Fabien her gün saat 12:00’de hizmet vermeye başlıyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri kapanış 01:00 diğer günlerde ise kapanış 22:00’dir.

Doğum günleri, evlilik teklifi gibi özel günler için kişye veya gruplara özel meülerimiz ve organizasyonlarımız mevcuttur detaylı bilgi için bizi mesai saatleri içinde 0 (312) 577 80 80 numaralı telefonumuzdan aramanızı rica ederiz.

Evet mevcuttur. Detaylar için lütfen bizi arayın.

Küçük ırkları tasma ve taşıma çantası ile kabul etmekteyiz.